EnglishPersian

 

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

در دوره های گذشته  نرده های استیل فقط بخاطر حفظ امنیت بوجود آمده بودند ، اما به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی و ویژگی زیبایی پسندانه انسانها  طراحی و تولید این نرده ها از کیفیت بیشتر و جلوه های زیبایی بسیار زیادی برخوردار شد شاید یکی از دلایل اصلی این تغییر تولید نرده های استیل با کیفیت تر باشد.

نرده استیل چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟
امروز در ساختمانهای مدرن و جدیدی که ساخته میشود از نرده استیل و فولاد استفاده میشود که در تولید  این نوع از نرده استیل از آلیاژهایی که پایه آهن  حداقل 10% کروم دارند استفاده می شوند.

آهن در ساخت نرده به‌ تنهایی دارای معایبی می باشد اما با افزودن کروم به آهن، استینلس استیل به دست می‌آید که این عمل باعث مقاومت نرده استیل شما در برابر خوردگی‌های مختلف می‌شود.

همچنین این خاصیت باعث میشود که نرده های استیل دارای مزایای همچون مقاومت در برابر گرما، ضد پوسیدگی و زنگ ‌زدگی ، خاصیت آنتی باکتریال و سهولت تمیزکاری استیل باشند. نسل جدید این نرده‌های استیل که به تازگی تولید میشوند بسیار مناسب مکان‌هایی چون رستوران، منازل، مکان‌های عمومی و … می‌باشد.

امروزه ظاهر لوکس انواع نرده‌های استیل کاربرد بسیاری در طراحی دکوراسیون خارجی و داخلی یک ساختمان دارد.

نرده استینلس استیل دارای ظاهری لوکس، با ظرافت، براق، صیقلی، لبه‌های صاف، پولیش خورده زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. استیل اول با تجربه چندین ساله که در ساخت نرده های استیل دارد می تواند این محصول را با کیفیت بسیار زیادی ارائه نماید.و در تمامی فصول سال آماده ارائه خدمات به مشتریان خود میباشد.

تفاوت نرده استیل 304 و 201 چیست؟
تمامی نرده های استیل که در تمامی شرکت های تولید کننده نرده استیل و استیل اول تولید میشوند از دو جنس 304 و 201 می باشند که تفاوت این دو نرده فقط در آلیاژی است که در تولید آن استفاده شده است،

نرده استیل 304 یا اصطلاحا استیل درجه 1 دارای کیفیت فوق العاده و بی نظیری می باشد که این نوع از استیل به دلیل جنس مقاوم تری که دارا می باشد می توان در هر نوع از شرایط آب و هوایی استفاده نمود و بیشتر در فضاهای بیرونی ساختمان و استخر و ... استفاده نمایید

چرا اینکه این نوع از محصول دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و در سالهای متوالی استفاده از آن میزان شفافیت و کیفیت آن کاسته نمی شود.معمولا در صنایع استیل سازی در ساخت حفاظ استیل و درب استیل و پله استیل خارج از ساختمان ها بیشتر از استیل 304 استفاده میگردد.

نرده استیل 201 بخاطر استفاده از جنس استیل ضعیف تری که در آن استفاده شده مخصوص مکان‌هایی مثل نرده استیل راهروها و نرده های استیل راه‌پله‌های داخل آپارتمان‌ها و مکان‌هایی که رطوبت ندارد و یک مکان سرپوشیده می‌باشد

مورد استفاده قرار می‌گیرد چرا که ممکن است پس از مدتی بر اثر رطوبت شرایط محیطی باعث زنگ زدگی آن شود و شکل ظاهری نرده تخریب شود.

نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل طلایی
نرده استیل طلایی
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل پیچ
نرده استیل پیچ
نرده پیچ
نرده پیچ
نرده و پله
نرده و پله
نرده پیچ استیل
نرده پیچ استیل
نرده مدرن
نرده مدرن
نرده استیل
نرده استیل
قیمت نرده استیل
قیمت نرده استیل

Typography is the art and technique

Typography is the art and technique of arranging type to make written language legible, readable and appealing when displayed. The arrangement of type involves selecting typefaces, point size, line length, line-spacing (leading), letter-spacing (tracking), and adjusting the space within letters pairs (kerning).