EnglishPersian

Steel door

درب استیل

درب استیل و کاربرد های آن

فولاد ضد زنگ یا همان استیل تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ وجود دارد. درب های استیل با استفاده از پروفیل استیل و لوله استیل و میلگرد آهنی و یراق آلات استیل ازکه زنگ نزن می باشد ساخته می شوند.

درب های استیل حفاظ امنیتی دارای طراحی منحصر به فرد بوده که علاوه بر استحکام از نظر ظاهری نیز جلوه زیبای به محیط می دهد. این مدل درب های استیل در انواع کاربردهای درب استیل ورودی ساختمان, پارکینیگ, ویلایی و تعدادی دیگر تولید می شود.

استفاده از استیل برای ساخت درب ها به دلیل ضد زنگ بودن آن و زیبایی ظاهری مورد توجه قرار گرفته است. درب استیل به عنوان یک محصول لوکس و کاربردی می تواند جایگزین درب های قدیمی چوبی و آهنی شود زیرا معایت درب های قدیمی را نداشته و می تواند برای مدت زمان طولانی نمای ظاهری خود را در برابر فرسایش هوا حفظ کند.

درب استیل در انواع مختلف ساخته که می توان با تلفیقی ازقطعات چوبی و شیشه ای با توجه به نمای کلی ساختمان طرح های خلاقانه ای از درب استیل تولید کرد.انواع رنگ های درب استیل :

۱-درب استیل طلایی:

درساخت درب استیل طلایی آن چنان که از نامش پیداست از ورق استیل طلایی استفاده می شود. شاسی کشی درب استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی و یا استیل استفاده می شود. بهترین گزینه برای این مدل درب استیل استفاده از پروفیل استیل طلایی است.

قیمت این مدل درب معمولا گران تر از درب استیل کرومی یا همان استیل ساده می باشد. نکته منفی در ساخت این مدل درب استیل رنگ متفاوت زوایه جوشکاری شده می باشد که به رنگ کرومی یا همان استیل ساده بود و در تضادی آشکار با رنگ ورق استیل طلای به کار رفته در کاور درب است.

درب استیل طلایی
در استیل

۲-درب لوکس استیل:

درب لوکس استیل  درب های سفارشی هستند که طرحی منحصر به فرد دارند که تنها یک بار برای یک مشتری ساخته می شوند. استیل به کار رفته در این نوع درب ها از بهترین نوع استیل یعنی ۳۱۶ می باشد که با ضخمات حداقل ۱ میلیمتر استفاده می شود.

درب لوکس استیل از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت و ورق های استیل اختصاصی با طرح هایی زیبا همراه با یراق آلات و دستگیر و قفل بسیار باکیفیت ساخته می شود.

قیمت درب استیل لوکس براساس طرح درب و ابعاد درب سفارش داده شده قابل محاسبه است و قیمت مشخص مانند سایر درب ها ندارد.

درب لوکس
در استیل

۳-درب استنلس استیل:

استیل به دلیل ماندگاری و مقاوت بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی بهترین متریال جهت تولید انواع درب در ساختمان سازی است. درب های استنلس استیل با استفاده از ورق های استیل ضد زنگ و پروفیل های استیل و آهنی و متریال های دیگری چون شیشه و چوب تولید می شوند.

استیل به کار رفته در ساخت این نوع درب ها معمولا ازنوع استیل۳۰۴ و یا استیل ۳۱۶ می باشد.

انواع درب استنلس استیل را می توان به شرح ذیل نام برد:

۱-درب استیل ویلایی
۲-درب ورودی ساختمان
۳-درب ضد سرقت استیل

درب ضد سرقت استیل در واقع ظاهری مشابه سایر درب های استیل دارند اما در تولید شاسی و دیواره درب از آهن و قفل های بسیار مستحکم استفاده می شود.

این درب ها تنها با ظاهر زیبا و ساختاری محمکم در برابر فشار و ضربه مناسب مکان های هستند که هم به زیبایی ظاهری و هم حفظ امنیت اهمیت می دهند. درب ضد سرقت استیل جز یکی از گرانترین درب های استیل است.

درب استنلس استیل
درب استیل
درب استیل
درب استیل طلایی
درب استیل طلایی
قیمت در استیل
قیمت در استیل
در استیل
در استیل
درب استیل
درب استیل
درب طلایی
درب طلایی
درب استیل
درب استیل